منظم – عدّی انتقال مهمانی دانشگاه دانشگاه

منظم – عدّی: انتقال مهمانی دانشگاه دانشگاه اردیبهشت دانشجویان اخبار کنکور و دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیراهن علی پروین دوباره بایگانی می‌شود

همه می‌دانند پیراهن شماره ۷ پرسپولیس ویژه‌ترین شماره تاریخ این کلوب هست؛ شماره‌ای که علی پروین به آن ابهت خاصی بخشید و کاری کرد سال‌ها کسی سراغش نرود!

پیراهن علی پروین دوباره بایگانی می‌شود

پیراهن علی پروین دوباره بایگانی می شود

عبارات مهم : ایران

همه می دانند پیراهن شماره ۷ پرسپولیس خاص ترین شماره تاریخ این کلوب هست؛ شماره ای که علی پروین به آن ابهت خاصی بخشید و کاری کرد سال ها کسی سراغش نرود!

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه خبر ورزشی در ادامه نوشت: «البته بعدها کوروش لرستانی، حمید استیلی، حامد کاویانپور، محمد پروین، حمید علی عسگری و سروش رفیعی هم این پیراهن خاص را پوشیدند ولی اغلب سرانجام خوبی پیدا نکرده یا در پرسپولیس دوام نیاوردند. بعد از جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس، محسن مسلمان تصمیم گرفت پیراهن مورد علاقه اش را بار دیگر بپوشد اما…

پیراهن علی پروین دوباره بایگانی می‌شود

ابتدا جدایی سروش در هاله ای از ابهام قرار داشت و مهندس (لقب مسلمان) می خواست اول وظیفه این عنوان روشن شود. در ادامه ولی یک سری از دوستان و نزدیکان مسلمان به او توصیه کردند شماره ۷ را نپوشد و با همان ۷۷ ادامه دهد.

یکی از این نفرات محمود خوردبین بود؛ مردی که پیش تر هم گفته بود باید شماره ۷ علی پروین بایگانی شود. همین حرف ها و توصیه ها باعث شد محسن مسلمان جهت پوشیدن پیراهن شماره ۷ علی پروین مردد شود. او توانسته با شماره ۷۷ عالی ترین دوران فوتبالی خود را سپری کند. کم نیستند کسانی که معتقدند محسن مسلمان یکی از عالی ترین هافبک های دو سال اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است.

همه می‌دانند پیراهن شماره ۷ پرسپولیس ویژه‌ترین شماره تاریخ این کلوب هست؛ شماره‌ای که علی پروین به آن ابهت خاصی بخشید و کاری کرد سال‌ها کسی سراغش نرود!

این هافبک بازیساز ابتدای بازگشت به پرسپولیس خواهان پیراهن شماره ۷ شد ولی آن را به او ندادند. حالا هم که شرایط بعد از رفتن سروش رفیعی مهیاست خود محسن مسلمان بی خیال آن شده است و حتی در اردوی اوکراین هم ۷۷ می پوشد.

مسلمان قید پوشیدن پیراهن شماره ۷ را زده است و بعید هم می دانیم مسئولان کلوب پرسپولیس آن را به علی علیپور، دیگر مشتری این شماره بدهند! بنابراین به نظر می رسد بر خلاف استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیراهن شماره ۷ پرسپولیس بار دیگر بایگانی شود. هر چند علی پروین تمایلی به صحبت در این رابطه ندارد ولی با توجه به اتفاقات نیم فصل دوم لیگ شانزدهم جهت اسطوره هم بایگانی شدن یا نشدن شماره ۷ علی السویه شده است است!»

واژه های کلیدی: ایران | شماره | پیراهن | پرسپولیس | خبر ورزشی | علی پروین | پرسپولیس | سروش رفیعی | محسن مسلمان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs